Tabelalar firmaların yüksek rekabet ortamlarında kolayca bulunmalarını sağlayan önemli reklam araçlarıdır. Bu nedenle tabelalar birbirinden farklı malzemelerden ve özelliklerde üretilirler. Baskı Hizmeti olarak tabela yapımı konusunda alanında uzman bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Tabela Çeşitleri ve Modelleri

Tabela çeşitleri genellikle açık hava reklamcılığında kullanıldığından birçok olumsuz hava şartına maruz kalmaktadır. Bu durumda dış mekan tabela yapılırken daha dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden yapılması gereklidir. Tabela çeşitleri;

Totem tabela

Işıklı tabela

Eczane tabelası

Kutu harf tabela

Çatı tabelası

ve daha bir çok tabela çeşidi mevcuttur. Hepsi birbirinden farklı özelliklerdeki bu tabela çeşitleri estetik ve görsel açıdan da kullanıldıkları alana farklılık kazandırırlar. Tabela örneklerine göz atmak için galerimizi inceleyebilirsiniz.

Tabela çeşitleri içinde en fazla totem tabela ilgi görmektedir. Totem tabela çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi için alakalı sayfamıza göz atabilirsiniz.

Işıklı Tabela

Işıklı tabelalarda led, floresan neon gibi aydınlatmalar kullanılır. Işıklı tabelalar estetik görünümleri, göze hitap etme gibi özellikleriyle akşam saatlerinden sonra ideal bir gösteriş sergilemektedir. Dikkat çekici özellikleriyle reklam ve tanıtımda vazgeçilmez bir ögedir. Işıklı tabela fiyatları konusunda detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Işıksız Tabela

İhtiyaç durumuna göre her alanda kullanılabilen ışıksız tabelalar gün ışığında göze çarpan nitelikleriyle firmaların iç ve dış mekanlarında rahatlıkla kullanılmaktadır. İsteğe göre tasarlanan ışıksız tabelalar kullanım amacı olarak da geniş bir sahaya hitap etmektedir.


Alüminyum Tabela, Alüminyum Kutu Harf, Yönlendirme Tabela, Fener Tabela, Gravür Tabela, Krom Kutu Harf, Pleksiglas Tabela, Polikarbon Tabea, Kutu Harf Tabela, Pleksiglas Kutu Harf, gibi çeşitleri bulunan tabelalar isteğe göre tasarlanmaktadır. Baskı hizmeti olarak istediğiniz tür tarz ve modellerde tabela tasarımlarını hazırlamaktayız.


Tabela örnekleri ve çeşit olarak kullanılan mekana, mekanın iç ve dış özelliklerine göre hazırlanan tabelalar reklam ve tanıtım sektöründe, firmaların ve şirketlerin en fazla tercih ettikleri tanıtım yöntemlerinden bir tanesidir. Firmanın büyük ya da küçük ölçeklerde olması fark etmemektedir. İstediğiniz tür ve tarzda her mekan için kullanılabilirler.


Kayseri Tabela Yapımı

Kayseri tabela yapımı konusunda yüksek tecrübeye sahip olan firmamız ile sizlerde hayalinizdeki tabela tasarımınızı bizlere iletmeniz yeterlidir. Kayseri tabela yapımı konusunda merak ettiğiniz tüm konuları bizlere danışarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tabela çalışmanız işletmenizin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Örneğin bir eczane için tabela yaptırmak istiyorsanız eczacılar odası ve sağlık bakanlığı tarafından belirtilen standartlarda bir eczane tabelası yaptırmak zorundasınız. Fakat bireysel işletmeler istedikleri tabela çeşidini yaptırarak rakiplerinden bir adım önde olabilirler.

Tabela Vergisi Nedir?

Tabela vergisi Belediye Gelirleri Kanunları kapsamında belediyenin sınırları içinde yer alan reklam ve ilan faaliyetleri için ödenen ücretlere denilir. Belediye sınırları içinde yer alan reklam, tabela vb. her türlü amaçla kullanılan bu görsellerden alınan vergi belediyenin bütçesinin önemli kalemlerinden biri olmaktadır.

Bütçe belirlenirken her yıl tabela vergisi için yeni bir düzenleme yapılır. İşletmelerin kullandığı tabelalar için ödeyecekleri vergiler ödenmemesi durumunda cezai yaptırım uygulanır.

Tabela vergisi ödeme

Tabela vergisi ödeme işlemi belirlenen takvime göre çeşitli şekillerden ödenebilmektedir. Gerekli evrakları topladıktan sonra belediyeye ibraz etmeniz gereklidir. Tabela vergisi ödenirken dikkat etmeniz gereken konu tabelanızın cinsini doğru olarak bildirmenizdir. Farklı tabela türleri için farklı vergi miktarları belirlenmiştir.

Tabela Fiyatları

Tabela fiyatları konusunda belirlenmiş standart bir fiyat bulunmamaktadır. Tabela tasarımının süreci, konumlanacağı alan, alanın boyutu ve malzemeye göre değişiklik gösterdiği için fiyat bilgisini buradan verememekteyiz.

Tabela fiyatları konusunda en iyi fiyat garantisi sunan Baskı Hizmeti firmamızın aşağıda yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Teklif Al